نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: محصولات و خدمات > خدمات پشتیبانی
خدمات پشتیبانی

گستره جغرافیایی شرکت خوارزمی و ایجاد نزدیکترین سطوح دسترسی، پشتيباني (شامل تعمير و نگهداري) سخت افزارها نظير PC ها و تجهيزات مرتبط نظيرPrinter ،UPS  و ... براي مشترياني كه داراي سازمانهاي با ابعاد بزرگ و پراكندگي منطقه اي و جغرافيايي مي باشند را تسهیل نموده است (جهت مشاهده لیست نمایندگی ها اینجا را کلیک نمائید). شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی با فراهم آوردن امکانات مورد نیاز، زمینه را برای ارائه خدمات با حداکثر سرعت و کیفیت در محدوده جغرافیایی کشور و کسب حداکثر رضایت مشتری ایجاد نموده است. تمام تلاش این شرکت، ارائه سرویس مطابق با خواسته مشتری است و لذا ارائه خدمات در سطوح مختلف را فراهم کرده است که فراخور نیاز و تقاضای مشتریان قابل ارائه خواهد بود.
همچنين پشتيباني نرم افزاري نظير سيستمهاي عامل OS2 , Linux و سرويسهاي كاربردي آن و نرم افزارهاي كاربردي مشتريان توسط شبكه سراسري خوارزمي صورت مي پذيرد.

  
خدمات پشتیبانی سایر محصولات

 نگهداري، تعمير و در مواردي اپراتوري (Nursing) دستگاههاي خودپرداز مستقر در شعب و خارج از شعب بانكها و خودپردازهاي سيار در سراسر كشور انجام مي پذيرد.

شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی با استفاده از تجربه 10 ساله خود در زمینه پشتیبانی سیستم های خودپرداز، این قابلیت را دارد تا خدمات پشتیبانی سخت­افزاری و نرم­افزاری دستگاه­های ATM با برند ها و مدل­های زیر را ارائه نماید: 

مدل برند
1500, 2100, 2050, 2150 Wincor
SD800, ST600, SL490, SC800 Sigma

 

 پشتیبانی

§  پشتیبانی  و نگهداری انواع شبکه های LAN ،WAN و مخابراتی

o    پشتیبانی و رفع اشكال سرورهای برند HP,IBM

o    پشتیبانی انواع سیستم عاملهای ویندوز سرور

o    پشتیبانی انواع سرويس هاي مبتنی بر ویندوز

o    پشتیبانی انواع خطوط دیتای مخابراتی در سراسر نقاط کشور

o    پیاده سازی انواع سرویسهای مانیتورینگ دیتا

 

 

 

 

 

 

 

 

 شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، آماده پشتیبانی سخت افزاری انواع پرینترهای گزارش گیری با برندها و مدل های زیر در سطح کشور می باشد. این شرکت همچنین آمادگی پشتیبانی از انواع پرینترهای لیزری و جوهرافشانرا دارا می باشد.

 

برند

مدل

Globalis

Safir Pr90

Epson

Dfx 5000

Dfx5000+

Dfx8000

Dfx8500

Dfx9000

IQ2170

IQ2180

Genicom

3810

3820

3840

4440

5180

Seiko

BP9000

Brother

4318

 

   دوربين هاي مدار بسته

  

  پشتیبانی دوربين هاي مدار بسته يكي دیگر از محورهاي فعاليت شركت مي باشد. تجهيز دستگاههاي خودپرداز بانك ها به دوربین و نصب شبكه دوربين هاي مدار بسته در ساختمانهاي مشتريان شركت قابل ذکر می باشد.

 شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، با توجه به نیاز به تامین دوربین ها و تجهیزات وابسته از خارج از کشور، در حال حاضر نمایندگی رسمی شرکت Geutebruck آلمان، TBT کره و Vision ITE کره را دارا می باشد. همچنین بر اساس نیاز مشتری، این شرکت آمادگی دارد تا از سایر محصولات موجود در بازار مانند Samsung، Sony، LG،Panasonic و JVC نیز به منظور پیاده سازی سیستم­های نظارت تصویری استفاده نماید.

     

 

نمایندگی های دوربین مداربسته

ردیف برند کشور
1 Geutebruck  آلمان
2 Vision ITE کره جنوبی
3 SONY ژاپن
4 D-Link تایوان

  

 شرکت ها و موسسات مالی ممکن است بر حسب نیاز، اقدام به خرید و استفاده از نرم افزارهایی نمایند. هر سازمانی لازم است تا نسبت به صحت نصب و فعالیت نرم افزارهای خود اطمینان حاصل نماید. لذا شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی این آمادگی را دارد تا با تکیه بر نیروهای تخصصی خود در سراسر کشور، خدمات مربوطه را با سرعت و کیفیت بالا ارائه نماید.

 

   شامل شدن انواع OS اعم از OS2، Linux، Windows، Unix و غیره و انواع نرم­افزارهای تخصصی و کاربردی، برای مشتریان شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی این امکان را فراهم می­سازد که در صورت نیاز به نصب، رفع عیب و پشتیبانی این اجزای نرم­افزاری زنجیره سرویس در مقیاس وسیع در سطح کشور، نگرانی و دغدغه خاطر نداشته باشند. بنابراین در صورتی که نرم­افزارهای تخصصی مورد استفاده آنها توسعه پیدا می­کند، توزیع و نصب نسخ در تمامی شعب سراسر کشور، برای آن­ها مانعی ایجاد نخواهد کرد. همچنین در صورت نیاز به افزودن سخت­افزارهای جدید به سیستم خود، مشکلی از بابت نصب و راه­اندازی سیستم­عامل و نرم­افزارهای مورد نیاز مرتبط در مقیاس­های بالا نخواهند داشت.

 

 به منظور دریافت چک از مشتری و گرفتن کلیه اطلاعات چک به صورت سریع و بدون خطا، این دستگاه مورد استفاده قرار می­گیرد. این ابزار، می­تواند در راهکارهای حذف لاشه فیزیکی چک، کارکرد موثری داشته باشد.

 از جمله مزایای استفاده از دستگاه چک اسکنر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  

·           کاهش زمان انتظار مشتری در شعب

·           کاهش احتمال خطای کاربر

·           کاهش احتمال پیدایش ارقام باز

·           تصویر برداری سریع ، رنگی و همزمان پشت و روی چک

 

·           بایگانی چک به صورت الکترونیکی

 

 

 

 جهت مشاهده اطلاعات دقیق این محصولات اینجا  را کلیلک نمائید.